Firma rodzinna z fachowym podejściem

O firmie

Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnią historią o ugruntowanej pozycji na rynku. W naszym przypadku wieloletnie doświadczenie nie oznacza rutyny. Cały czas odnajdujemy pasję w tym co robimy i pragniemy się rozwijać, czego niezbicie dowodzi historia naszej firmy.

2005– wprowadzenie do oferty firmy wykonania tynków maszynowych
2006– dalsza specjalizacja, wykonywanie posadzek maszynowych.
2009– wprowadzenie nowej technologii posadzek na ogrzewanie podłogowe - posadzki anhydrytowe.

Od 2005 roku całkowicie zmienił się profil działalności firmy – zajęliśmy się tynkami i posadzkami.

Liczne przeobrażenia i zmiany pokazują jak elastyczna jest nasza firma, dowodzi, że jej misją jest zarówno dostosowywanie się do rynku i podążania za nowymi technologiami jak i otwarcie na potrzeby rozmaitych klientów (także bardzo wymagających). Do każdego zlecenie podchodzimy bardzo indywidualnie, oferując możliwość obsłużenia zleceniodawców na różnych etapach prac. Stawiamy na profesjonalizm, odczytanie i realizację potrzeb naszych klientów, dając gwarancję solidnego wywiązania się z powierzonych zadań. Ważnym aspektem jest również wprowadzanie nowych technologii, posiadających nowe możliwości.

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy firmą rodzinną, nastawioną na optymalnie efektywną współpracę z każdym klientem. Ze względu na charakter firmy, posiadamy uproszczone procedury podejmowania decyzji, co pozwala na zaoszczędzenie Państwa cennego czasu. Jako właściciele nadzorujemy każdą inwestycję osobiście czuwając nad jakością wykonywanych prac. Umiemy słuchać uwag i sugestii klientów, dostosowując się do ich potrzeb i oczekiwań, oferujemy także kompleksowe doradztwo.

Korzystamy z nowoczesnych i nowatorskich technologii oraz urządzeń, które dają możliwość wykonania prac na najwyższym poziomie. Nie boimy się trudnych wyzwań ale traktujemy je jako okazję do dalszego rozwoju. Jesteśmy w stanie sprostać również niestandardowym zleceniom.

Od początku naszej działalności jakość wykonawstwa stawiamy na pierwszym miejscu, udzielamy pisemnych gwarancji wywiązania się z każdego zlecenia. Posiadamy certyfikat „rzetelna firma” będący potwierdzeniem naszej polityki jakości.

Stawiamy na wąską specjalizację naszych pracowników. Posiadamy kilka ekip budowlanych, z których każda zajmuje się określonymi zadaniami, podnosząc stale swoje kwalifikacje.
 

 

 
     
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nasze zlecenia ubezpiecza

PZU