Firma rodzinna z fachowym podejściem

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2015. Rozstrzygnięcie Loterii

Dnia 11-12 kwietnia 2015 roku mieliśmy przyjemność gościć Państwa na II edycji Targów Budownictw i Wyposażenia wnętrz, które odbyły się w Hali Arena w Kaliszu. Nasza ekspozycja znajdowała się na dwóch stoiskach (nr 66-67). Tak jak w ubiegłym roku mogliście Państwo zapoznać się z naszym flagowym produktem, którym jest Wylewka Anhydrytowa firmy WOLPLAN , producenta WOLF Baumstoffe GbR. Każda zainteresowana osoba mogła osobiście porozmawiać z Dyrektorem Firmy WOLPLAN p. Urszulą Daćków.

Ponadto klient miał możliwość zasięgnąć informację na temat rozszerzonej oferty naszej firmy tj. tynki cementowo-wapienne, posadzki cementowe, gładzie natryskowe, wykończenia. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się Loteria w której można było wygrać Posadzkę Anhydrytową - usługę wykonawczą wraz z materiałem.

Zwycięzcą loterii został Pan Robert Wróblewski z Łąkocin koło Ostrowa Wlkp. (109m2).

Osoby które z różnych względów nie mogły odwiedzić nas na targach a chciałyby zapoznać się z naszą ofertą mogą obejrzeć Prezentację naszych produktów relacjonowaną przez Ostrowską Telewizję Ok24

lub odwiedzić nas w biurze w Kaliszu, przy ulicy Pułaskiego 41 

Zdjęcia z Targów:
 
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nasze zlecenia ubezpiecza

PZU