Firma rodzinna z fachowym podejściem

Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Firmy

Miło nam poinformować, że wszystkie nasze prace w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej oraz Całej Działalności Naszej Firmy ubezpiecza PZU.

Nie ma to znaczenia czy wykonujesz u nas tynki Posadzki maszynowe, a może posadzki anhydrytowe, wszystko co zdaży się na budowie a bedzie działaniem niepożądanym podlegać będzie Ubezpieczeniu. Paniętajmy jednak o zdrowym rozsądku i starajmy się jednocześnie zapobiegać takim sytuacją.

Pamiętajmy, że wykonując posadzki cementowe, czy tynki, na budowę będą wjeżdzały ciężkie wywrotki przywożące piasek. Dlatego warto tak przygotować wjazd aby nie uszkodzić jezdni ani chodnika.

Przy wylewkach anhydrytowych natomiast materiały dostarczane są 40 tonowymi zestawami - jeszczę cięższymi niż do tynków czy posadzek maszynowych. Jeżeli więc zdecydujemy się na wylewkę anhydrytową pamiętajmy o świerzych wykopach kanalizacyjnych, kostkach chodnikowych, jezdnych czy innych tego typu pracach. 

Warto pamiętać również  o przedmiotach zostawionych w budynku. W przypadku wylewania wylewki anhydrytowej musimy usunąć wszystkie niepożądane przedmioty z pomieszczeń w których pędzie posadzka anhydrytowa. W przypadku tynków czy posadzek cementowych, jeśli nie ma możliwości usunięcia niepożądanych przedmiotów należy je odpowiednio zabezpieczyć. 

Czy da się lepiej wykonać wylewkę anhydrytową ?!?

Szlifowanie posadzki anhydrytowej

Posadzki anhydrytowe znana jest ze swojej niespotykanej wśród innych posadzek równości oraz wytrzymałości zgodnej z Niemieckimi normami - bez tak zwanych "krajowych kompromisów".

więcej

Szpachlowanie maszynowe już wkrótce

Miło nam poinformować, że wychodząc na przeciw naszym Klientom zdecydowaliśmy o wprowadzeniu nowej usługi jaką jest SZPACHLOWANIE MASZYNOWE. Aktualnie trwają prace nad doborem, zakupem i szkoleniem kadry pracowniczej niezbędnej do prawidłowego i profesionalnego wykonania SZPACHLI GIPSOWEJ. 
Więcej informacji o sułudze znajdziecie Państwo w dziale SZPACHLOWANIE MASZYNOWE

Klientów zainteresowanych zapraszamy do działu KONTAKT - odpowiemy na wszystkie zapytania :)

Zapraszamy na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz 2016

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i ekspozycji na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, dnia 09-10.04.2016 r. Hala Arena ul. Hanki Sawickiej 22-24 w Kaliszu. Odwiedź stoisko 76-77 i weź udział w konkursie - wygraj usługę wykonawczą wraz z materiałem !

więcej

Życzenia Wielkanocne

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej Firmy zyczymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.


więcej

X Targi Budownictwa w Toruniu

Dziękujemy serdecznie wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych X Targów Budownictwa, które odbyły się w sobotę i niedzielę 21 i 22 marca w Toruniu.

więcej

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i ekspozycji na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, dnia 11-12.04.2015 r. Hala Arena ul. Hanki Sawickiej 22-24 w Kaliszu. Odwiedź stoisko 76-77 i weź udział w konkursie - wygraj usługę wykonawczą wraz z materiałem !

więcej

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

Pragniemy złożyć wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom Naszej Firmy życzenia wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym w nadchodzącym Nowym Roku.

więcej

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

więcej

„Budujemy nowocześnie”

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Budujemy nowocześnie”

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, iż w tym roku debiutowaliśmy na Targach Budownictwa w Kaliszu , które odbyły się 05-06/04/2014 r.
Atmosfera i frekwencja w tych dniach sprzyjały dokonaniu licznych transakcji oraz nawiązania nowych kontaktów zarówno z klientami jak i dostawcami.

więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nasze zlecenia ubezpiecza

PZU